Obchod - Marketing - Telemarketing
Marketingový, telemarketingový a obchodní specialista.
 
Partnerské weby:
+

Obchodování online

500 kč registrační bonus ihned bez jakéhokoliv vkladu + atraktivní obchodování online:
Prověřeno:  Skutečných 500 kč jako uvítací bonus za pouhou registraci na Vaše obchodování online bez jakéhokoliv vkladu + velice atraktivní příležitost reálného obchodování se službou CFD na platormě Plus500 pro obchodníky + další vysoké bonusy ke vkladu ve výši až 150 000 kč.
Začněte obchodovat online zcela zdarma a navíc získejte skutečných 500 kč bez jakéhokoliv vkladu s možností získání dalších bonusů až 150 000 kč. Na obchodní platformě Plus500 máte jedinečnou možnost si v demo účtu po neomezeně dlouhou dobu vyzkoušet zcela zdarma reálné obchodování v reálném čase a pokud sami zjistíte, že jste v tomto obchodování úspěšní, rozumíte potřebným souvislostem a chcete se tomuto zajímavému obchodování věnovat na dlouhodobější úrovni, tak se můžete zařadit mezi skutečné obchodníky. Jednoduše přepnete svůj účet na reálný a ihned Vám bude připsáno skutečných 500 kč.
Plus500
Aplikace má intuitivní ovládání a také mnoho nástrojů řízení rizik včetně různých indikátorů pro zvýšení Vaší úspěšnosti v tomto online obchodování. Velice příjemné je také to, že na rozdíl od jiných podobných obchodních platforem při přechodu na skutečné obchodování máte možnost získat velice solidní bonusy ve výši až 150 000 kč, zahájit skutečné obchodování i s menší částkou od 2 000 kč a využívat nástroje pákového efektu (CFD) do 1 : 200. V praxi to znamená, že například otevřete některou obchodní pozici za Vašich 100 kč a ve skutečnosti díky zmíněnému pákovému efektu obchodujete s penězi v hodnotě až 20 000 kč. Velkou výhodou je také to, že máte neomezenou možnost přepínání mezi skutečným a demo účtem, takže si můžete zkoušet nejvhodnější strategie.
Na obchodní platformě Plus500 máte k dispozici přehledné nápovědy a další potřebné informace v českém jazyce. Pokud to myslíte s obchodováním na platformě Plus500 se službou CFD vážně a budete si také průběžně doplňovat vědomosti, tak máte reálnou šanci se stát úspěšným obchodníkem.
    Více informací o Plus500:
Ukázka aplikace Plus500:
⇒Plus500 je registrována u Úřadu pro finanční správu.
⇒Plus500 je zapsána v Londýnské burze cenných papírů.
⇒Rychlé a bezpečné výběry i převody peněz.
⇒Široký výběr nástrojů pro řízení rizik včetně indikátorů.
⇒Reálné obchodování v demo účtu neomezeně a zdarma.
Obchodujete s maržemi - pákový efekt (CFD) do 1 : 200.
Pokročilé technické a analytické nástroje.
Zdarma přenos kurzů akcií v reálném čase.
Financování reálných obchodů částkou již od 2 000 kč.
Výstřižek-aplikace Plus500.JPG
Aplikace Plus500 má vytvořené příjemné intuitivní prostředí a umožňuje Vám obchodování nejenom z Vašeho počítače a notebooku, ale obchodovat můžete i prostřednictvím Vašich tabletů, nebo chytrých mobilních telefonů. Registrace účtu je velice jednoduchá a trvá pouhou 1 minutu.
Úvodní podpora a poradenství pro Vás zdarma:
P
ři Vašem obchodování Vám přeji mnoho úspěchů a pokud se rozhodnete vstoupit do obchodování na platformě Plus500 prostřednictvím této webové stránky, jste seriózní a přirozeně inteligentní osoba, tak máte možnost využít mé úvodní poradenství s ovládáním aplikace, jednoduchým nastavením účinných indikátorů pro zvýšení úspěšnosti obchodování, zřízením účtů a věcmi souvisejícími zcela zdarma.
 
E-mail: obchod-marketing@email.cz
Tel. číslo: +420 702 664 113
Upozornění:
Před zahájením skutečného obchodování na platformě Plus500 se nejdříve ujistěte, že je pro Vás toto spekulativní obchodování s CFD vhodné a uvědomujete si možná související rizika ztráty Vašich peněz. Váš kapitál může být ohrožen a toto obchodování je vhodnější pro zkušenější obchodníky.
Plus500
E-mail:  obchod-marketing@email.cz   ---   Telefonní číslo:  +420 702 664 113
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one