Obchod - Marketing - Telemarketing
Marketingový, telemarketingový a obchodní specialista.
 

Kontakty+důležité informace

Kontakty + důležité informace:
Pouze pro doplnění informací uvádím, že jsem seriózní muž (vyzrálá osobnost 40+) s přirozenou inteligencí a pozitivním přístupem, který má smysl pro humor.
Forma, rozsah a délka obchodní spolupráce záleží pouze na naší vzájemné seriózní domluvě (například: spolupráce na ŽL, DPP, DPČ, HPP, obchodní zastoupení, mandátní smlouva, outsourcing, subdodávka atd.) a férové jednání považuji za samozřejmé.

V případě Vašeho předběžného zájmu o bližší informace a potencionální zahájení vzájemné spolupráce mne máte možnost kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a následně si i domluvit osobní jednání. Před naším setkáním Vás pouze požádám o zaslání adresy Vašich firemních webových stránek k prostudování a stručný popis toho, o jaké činnosti máte konkrétní zájem - děkuji.
Kontaktní údaje:
                                     Obchod - Marketing - Telemarketing

                                       E-mail: obchod-marketing@email.cz
                                                Telefonní číslo: 702 664 113
Výpis oprávnění (vznik oprávnění v roce 1999):

Zprostředkování obchodu a služeb.
Reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení.
Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti.

Velkoobchod a maloobchod.
Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti, webové portály.
Činnost informačních a zpravodajských kanceláří (získávání informací z otevřených zdrojů).

Své veškeré domluvené závazky plním kvalitativně i kvantitativně na 100%. S ohledem na druh zakázky pracuji dle potřeby ve Vašich prostorách a nebo ze své pracovny. U většiny zakázek preferuji provizní (meziprovizní) systém + fixní měsíční "část" odměn dle domluvy. V případě vzájemné dohody obchodní spolupráce většího rozsahu Vám garantuji, že mám možnost bezproblémového "zajištění" svých stávajících aktivit a Vám tak mohu věnovat 100% svého pracovního času, kdy po dobu této spolupráce nebudu souběžně vyhledávat další obchodní příležitosti - toto uvádím pouze pro upřesnění a v praxi ani nelze vzhledem k vysokým nárokům na psychiku a energii v této oblasti při dodržení vysoké kvality poskytovaných služeb souběžně pracovat na více větších projektech.

Jako samozřejmost při vzájemné spolupráci považuji zodpovědnost, spolehlivost i oboustranné férové jednání a mnou navrhované postupy i další věci související konzultuji zpravidla přímo s majitelem/jednatelem společnosti nebo s osobou, kerá má okamžité rozhodovací pravomoci v dané oblasti. Je to velice vhodný a vyzkoušený postup k urychlení a zkvalitnění většiny procesů.

Dle typu zakázky a v rámci co nejefektivnějšího využití mých služeb ve Váš prospěch i pro přímou kontrolu/koordinaci všech procesů jako zázemí během naší spolupráce využívám zpravidla vhodnou vybavenou kancelář v prostorách Vaší společnosti. Tato kancelář slouží nejenom jako pracoviště pro vytváření veškerých potřebných procesů, strategií, telefonní hovory, související aktivity, ale v některých případech i jako speciální školící centrum a zároveň také jako koordinační centrála pro daný projekt. Vzhledem k tomu, že během vzájemné spolupráce oficiálně zastupuji Vaší společnost, tak je také z mnoha důvodů velice vhodné a regulerní po dobu této spolupráce "vystupovat" jménem Vaší společnosti s uvedením pozice, na které se domluvíme a to nejenom pro dokonalou marketingovou podporu atd. (v případě zájmu Vám poskytnu doplňující informace).

Poznámka:
Výběr a úpravu vzhledu těchto webových stránek včetně originálních textů tohoto projektu vytvořil J. Vorel a tímto děkuji za poskytování velice seriózních služeb Webgardenu.

E-mail:  obchod-marketing@email.cz   ---   Telefonní číslo:  +420 702 664 113
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one