Obchod - Marketing - Telemarketing
Marketingový, telemarketingový a obchodní specialista.
 

Obchodování online

Atraktivní obchodování online:
Začněte obchodovat online zcela zdarma. Na obchodní platformě Plus500 máte jedinečnou možnost si v demo účtu po neomezeně dlouhou dobu vyzkoušet zcela zdarma reálné obchodování v reálném čase a pokud sami zjistíte, že jste v tomto obchodování úspěšní, rozumíte potřebným souvislostem a chcete se tomuto zajímavému obchodování věnovat na dlouhodobější úrovni, tak se můžete zařadit mezi skutečné obchodníky. Jednoduše přepnete svůj demo účet na účet reálný, vložíte finanční prostředky a můžete ihned začít.
Plus500
Aplikace má intuitivní ovládání a také mnoho nástrojů řízení rizik včetně různých indikátorů pro zvýšení Vaší úspěšnosti v tomto online obchodování. Velice příjemné je také to, že na rozdíl od jiných podobných obchodních platforem při přechodu na skutečné obchodování máte možnost zahájit skutečné obchodování i s menší částkou a využívat nástroje pákového efektu (CFD) do 1 : 30. V praxi to znamená, že například otevřete některou obchodní pozici za Vašich 100 kč a ve skutečnosti díky zmíněnému pákovému efektu obchodujete s penězi v hodnotě až 3 000 kč. Velkou výhodou je také to, že máte neomezenou možnost přepínání mezi skutečným a demo účtem, takže si můžete zkoušet nejvhodnější strategie.
Na obchodní platformě Plus500 máte k dispozici přehledné nápovědy a další potřebné informace v českém jazyce. Pokud to myslíte s obchodováním na platformě Plus500 se službou CFD vážně a budete si také průběžně doplňovat vědomosti, tak máte reálnou šanci se stát úspěšným obchodníkem.
    Více informací o Plus500:
Ukázka aplikace Plus500:
⇒Plus500 je registrována u Úřadu pro finanční správu.
⇒Plus500 je zapsána v Londýnské burze cenných papírů.
⇒Rychlé a bezpečné výběry i převody peněz.
⇒Široký výběr nástrojů pro řízení rizik včetně indikátorů.
⇒Reálné obchodování v demo účtu neomezeně a zdarma.
Obchodujete s maržemi - pákový efekt (CFD) do 1 : 30.
Pokročilé technické a analytické nástroje.
Zdarma přenos kurzů akcií v reálném čase.
Financování reálných obchodů částkou již od 2 000 kč.
Výstřižek-aplikace Plus500.JPG
Aplikace Plus500 má vytvořené příjemné intuitivní prostředí a umožňuje Vám obchodování nejenom z Vašeho počítače a notebooku, ale obchodovat můžete i prostřednictvím Vašich tabletů, nebo chytrých mobilních telefonů. Registrace účtu je velice jednoduchá a trvá pouhou 1 minutu.
Úvodní podpora a poradenství pro Vás zdarma:
P
ři Vašem obchodování Vám přeji mnoho úspěchů a pokud se rozhodnete vstoupit do obchodování na platformě Plus500 prostřednictvím této webové stránky, jste seriózní a přirozeně inteligentní osoba, tak máte možnost využít mé úvodní poradenství s ovládáním aplikace, jednoduchým nastavením účinných indikátorů pro zvýšení úspěšnosti obchodování, zřízením účtů a věcmi souvisejícími zcela zdarma.
 
E-mail: obchod-marketing@email.cz
Tel. číslo: +420 702 664 113
Upozornění:
Před zahájením skutečného obchodování na platformě Plus500 se nejdříve ujistěte, že je pro Vás toto spekulativní obchodování s CFD vhodné a uvědomujete si možná související rizika ztráty Vašich peněz. Váš kapitál může být ohrožen a toto obchodování je vhodnější pro zkušenější obchodníky.
Plus500
E-mail:  obchod-marketing@email.cz   ---   Telefonní číslo:  +420 702 664 113
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one