Obchod - Marketing - Telemarketing
Marketingový, telemarketingový a obchodní specialista.
 

Provize 350 $ až 600 $ za CPA

Provize 350 $ až 600 $ za CPA + atraktivní doživotní renta:
 
Prověřeno:
Araktivní partnerská příležitost nejenom pro majitele seriózních webových stránek.
Provize 350 $ - 600 $ v partnerském programu Plus500 za CPA + doživotní renta bez jakékoliv Vaší investice. Pokud webové stránky nevlastníte, tak i pro Vás mám uspokojivé řešení.
Zajistěte si trvalé luxusní příjmy v nejziskovějším finančním partnerském programu. Jedná se o prověřený partnerský program, ve kterém Vám jsou provize vypláceny pravidelně každý měsíc.
Pokud vlastníte vhodné webové stránky, láká Vás možnost velmi vysokých finančních příjmů a doživotní renty, bez jakékoliv investice, tak toto je podnikatelská příležitost právě pro Vás. Partnerský program Plus500 Vám zajistí trvalé atraktivní výdělky s pravidelnou spolehlivou výplatou peněz. Vzhledem k luxusním podmínkám vytvořeným jak pro obchodníky, tak i pro partnery a velkému množství kvalitních marketingových nástrojů můžete začít velice rychle generovat nadstandardní zisky a zajistit si tak trvalý finanční příjem. K dispozici máte také veškeré potřebné informace a nápovědy v českém jazyce.
Výše finančních příjmů v partnerském programu + 2 druhy renty:
1.- Provize za přivedeného obchodníka je 350 $ - 600 $ za CPA z každého přivedeného obchodníka  + pravidelná procentuální renta 12 měsíců z každého obchodníka.
2.- Provize za přivedeného affiliate partnera je d
oživotní procentuální renta z provizí partnera. 

Provize za přivedeného obchodníka jsou vypláceny z takzvaných spreadů (rozdíl mezi nákupní a prodejní cenou), takže Vám obchodníci generují zisky již při pouhém otevření kteréhokoliv obchodu s minimální finanční investicí.
Procentuální výše renty je v obou případech závislá na množství přivedených obchodníků/partnerů a na množství jejich uskutečněných obchodů.
Plus500
Členství je v partnerském programu Plus500 zcela zdarma a k dispozici máte mnoho atraktivních propagační nástrojů pro získávání nových obchodníků i partnerů. To co získávají partneři je obsaženo na této webové stránce a luxusní podmínky pro nové obchodníky naleznete v rubrice Obchodování online.
Více informací o partnerském programu Plus500:
Ukázka aplikace Plus500:
⇒Nejziskovější finanční partnerský program.
⇒Plus500 je registrována u Úřadu pro finanční správu.
⇒Plus500 je zapsána v Londýnské burze cenných papírů.
⇒Rychlé a bezpečné výběry i převody peněz.
350 $ - 600 $ za CPA + doživotní renta.
32 jazyků - 6 platforem - 2 000 nástrojů.
Atraktivní prostředky pro získávání obchodníků.
Velké množství propagačních marketingových nástrojů.
Podpora a propagace mobilních zařízení.
Výstřižek-aplikace Plus500.JPG
Úvodní podpora a poradenství pro Vás zdarma:
P
okud se do partnerského programu Plus500 rozhodnete vstoupit prostřednictvím tohoto odkazu a jste seriózní přirozeně inteligentní osoba, tak Vám na základě mých osobních zkušeností v případě Vašeho zájmu zcela zdarma poradím jaká pravidla dodržovat tak, aby Vám byly bezproblémově schvalovány a vypláceny všechny Vaše provize. Dále Vám pak mohu poradit s dalšími souvisejícími věcmi okolo affiliate programu Plus500 (registrace účtů, vhodné webové stránky atd.) a na základě mých marketingových zkušeností také s bezproblémovým získáváním nových obchodníků a partnerů v rámci pravidel partnerského programu Plus500 tak, aby jste začali co nejdříve nadstandardně profitovat.

E-mail: obchod-marketing@email.cz
Tel. číslo: +420 702 664 113
Vhodnost obsahu Vašich stránek pro tento partnerský program posoudí administrátoři partnerského programu v jednoduchém schvalovacím procesu a Váš web by neměl porušovat platné zákony ani pravidla pro schvalování webů affiliate programu Plus500.
Plus500
E-mail:  obchod-marketing@email.cz   ---   Telefonní číslo:  +420 702 664 113
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one